Mista
Zdroj: Mista production
Hot News Mista vás ohromí

Slovenská Lady Gaga: Konec hodné holky, Mista má další sexy fotky!

Aktualizováno 3.4. 2013 16:57

Módní návrhář Osmany Laffita navrhl pro slovenskou zpěvačku Mistu, které se neřekne jinak než slovenská Lady Gaga, nové sexy modely. Zatím jsou prý jen tři, ale až bude Mista bohatá a známá jako Jennifer Lopez navrhne jí kolekci celou.

„Jednou, v blízké budoucnosti, až bude Mista tak slavná a bohatá jako Jennifer Lopez, vznikne i celá kolekce,“ tvrdí s humorem návrhář.

Mista si focení v sexy modelech užila. „Jsou velmi sexy, dříve jsem se u focení styděla, ale ten stud už opadnul, prostě už nejsem ta hodná holčička, ale umím i pěkně zlobit,“ prozradila Mista, které koncem dubna vychází v Německu nový singl.

„Jeden z těchto modelů si zahraje i v mém novém klipu, který budu točit příští týden, fanoušci ať se nechají překvapit a který, doufám, že se jim nový klip bude líbit,“ prozradila Mista.

Ze společné spolupráce je nadšená i Mista. „Jeho modely mají šik, člověk se v nich cítí sexy a žensky,“ prozrazuje zpěvačka.

Vytvořili něco, co pasuje k její hudbě a stylu. „Mladistvé, přiléhavé, krátké a hodně sexy a je inspirovaná samozřejmě Mistou, ničím ani nikým jiným,“ prozradil Osmany, který začal spolupracovat s Mistou už loni.


 

Autor: ana

Diskuze