Reklama
Reklama
Mista
Zdroj: oficiální zdroj
Hot News Jeden hit za druhým

Slovenská Lady Gaga jede: Mista boduje v hitparádách

Témata / Mista, klip, TV Nova, Lady Gaga
12. 2. 2013

Slovenská zpěvačka Mista dobyla před nedávnem Čínu, nyní slaví úspěchy v Německu a v Česku svoji novinkou Show me láme všechny nejdůležitější hitparády. V žebříčku předběhla i Xindla X!

Mista nedávno nafotila sexy snímky pro jeden slovenský magazín. „Nejsem moc typ na ples, ale miluji módu a když přišla nabídka na focení, neváhala jsem. Nejvíce mi pocitově sedly bílé pletené minišaty, červené boty na jehlovém podpatku a jako doplněk sluchátka, bylo to mladistvé, cool a přitom ženské,“ prozradila Mista, která láme první příčky hitparád se svým singlem Show me.

„Občas bojuji s vysokými podpatky, na ně jsem si stále nezvykla, ale vím, že v mojí práci jsou prostě nutností,“ prozradila zpěvačka, jejíž každý singl byl velkým rádiovým hitem.

ČTĚTE TAKÉ:

Mista v novém klipu: Sexy šéfka i svůdkyně v bazénu
Zpěvačka MISTA ostartovala své turné!
Mista tě naučí skvělé valentýnské líčení

Zpěvačka prozradila, kde se jí zpívá nejlépe. „Kluby jsou moje srdcovka, jsem tam jako doma, mají neuvěřitelnou atmosféru a baví mě živý kontakt s lidmi,“ dodala Mista, která na sklonku loňského roku jako jeden z mála českých a slovenských zpěváků jela na turné do Číny, kde bodovala.

Poslechněte si písničku Misty Show Me:

Autor: mivr

Diskuze

Reklama
Reklama