Mista
Zdroj: ISOLINE
Páni, to je pohled!

Slovenská diva Mista ukázala tělíčko v plavkách, to jsou křivky!

Témata / Mista, Lady Gaga
28. 9. 2013

Pánové, tomu se říká postavička! Zpěvačka Mista, které se přezdívá Slovenská Lady Gaga, ukázala dokonalou postavičku v plavkách.

Zpěvačka vyrazila na dovolenou na turecké pobřeží do města Side a zde strávila pořádnou válecí dovolenou. „Naposledy na takové válecí dovolené jsem byla před pěti lety, opět jsem si to užívala, četla jsem si, pročistila si hlavu, nic jsem nedělala, jen relaxovala a opalovala se na lehátku, moře, sluníčko, byl to krásný relax,“ prozradila Mista, jejíž letní verzi hitu Feel the breeze vidělo na Youtube.com už téměř milion lidí.„Jen jeden den jsem vyrazila na výlet za památkami za doby římské, během celého roku jsem se nacestuji opravdu hodně, proto jsem si užívala ten klid a odpočinek,“ prozradila dále zpěvačka.

I když na to Mista nevypadá, miluje adrenalin. „Jízdu na skútru si nikdy nechci nechat ujít, příští rok se chystám na potápění někde v exotické krajině,“ řekla Mista.

Slovenská Lady Gaga zažívá úspěch v Německu, kde přes léto vedla příčky německých hitparád. „Hit Feel the breeze se setkal s takovým úspěchem, že si vyžádali natočení i letní verze, velice mě překvapil úspěch ve švýcarských, španělských a hlavně českých hitparádách,“ řekla na závěr Mista.

Holkám se nelíbí jejich mušličky! Víme proč!

Autor: mivr

Diskuze