Dalibor a Sabina Slepčíkovi
Zdroj: Prásk.tv
Sourozenci v akci!

Slepčíkovi s natřískaným kalendářem se chopili šance! Dostali unikátní nabídku

24. 1. 2016

Sabina s Daliborem včera vystoupili v pražském SaSaZu, aby společně s ostatními finalisty SuperStar zazpívali davům fanoušků. Při tom se stihli i svěřit, co je u nich nového.

7 fotek
Od skončení SuperStar uplynul už nějaký ten pátek, ale na oblíbené finalisty se rozhodně nezapomnělo. Ale protože opakování je matkou moudrosti, vystoupili včera všichni v pražském SaSaZu a zazpívali písně, se kterými v soutěži zabodovali. A co se změnilo u sourozenců Slepčíkových?

„Změnilo se toho hodně. Hlavně v tom smyslu, že dostáváme pořád nějaké nabídky, máme možnosti vystupovat a měli jsme už několik vystoupení. V únoru nás čeká opravdu hodně koncertů,“ přiznala Sabina, která si myslí, že vystupování s bratrem ve dvojici je pro ně oba zatím lepší.

„Lidé nás takhle znají, a to je fajn. V budoucnu možná budeme vystupovat zvlášť, ale teď ze začátku je myslím lepší být dohromady. Písničky budeme zpívat každý sám, ale chystáme i pár duetů,“ doplnila Sabina s tím, že byli s Daliborem osloveni k významné spolupráci. O co jde?

„Měli jsme už několik schůzek s významnými manažery, se kterými jednáme o spolupráci. Je to velká šance, které se chceme chopit, ale zatím ještě není vše dořešeno, a tak nechceme prozrazovat víc. V plánu ale je i společné CD, které bude stát opravdu za to!“ prozradila Sabina.

Autor: niž

Diskuze