Carmen Electra
Zdroj: facebook.com
Začátky byly opravdu těžké

Slavní bezdomovci: Tyhle hvězdy skončily na ulici!

4. 12. 2014

Některé celebrity měly to štěstí, že vyrůstaly v přepychu. Ale najdou se i tací, kteří takové štěstí neměli. Pokud si myslíte, že jste opravdu na mizině, nezoufejte! I z bezdomovců se mohou stát milionáři!

10 fotek

Halle Berry. Ano i tahle královna krásy si vytrpěla své. Modelka, která dokonce získala cenu Emmy a Zlatý Glóbus, neměla příliš pěkné dětství. Halle vždycky věděla, že se chce věnovat hlavně herectví, ale rodina ji bohužel nepodpořila. Nakonec čokoládová kráska utekla z domova. Žila dlouhou dobu s bezdomovci v opuštěné chatrči a snažila se prosadit jako herečka. Matka jí nedávala peníze a nikdy jí nevěřila. Naštěstí Berry šla za svým snem a vyplatilo se!

Chris Gardner. Bohatý obchodník, podle kterého vznikl i film. Viděli jste film Štěstí na dosah s Willem Smithem v hlavní roli? Tak tenhle snímek vznikl podle životního příběhu Chrise Gardnera. Chris je výborná ukázka toho, že všechno jde, když se chce. Žil na ulici spolu se svým synem a neustále se snažil mít kariéru ve finančnictví. Neměl žádné zkušenosti, ani vystudovanou školu v tomto oboru, ale nevzdával se. Svou životní šanci dostal u finanční firmy Dean Witter Reynolds jako brigádník, kde odstartoval svou kariéru. Dnes má na kontě dva knižní bestsellery a je šéfem investiční firmy, která má pobočky v New Yorku, Chicagu a San Franciscu. A je za vodou.

Hilary Swank. I tahle kráska si svou kariéru tvrdě vydřela. Spolu se svou matkou prožila celé dětství v přívěsu. I ona měla sen se stát herečkou, a proto se s matkou rozhodly odstěhovat do Los Angeles, kde se snažila prorazit do hereckého světa. Jejich výbavou bylo pouhých 75 dolarů a karta na telefon. O pět let později se Hilary Swank stala úspěšnou herečkou, která dostala Oscara za nejlepší herečku.

Jim Carrey. Jeho role jsou nezapomenutelné. Hollywoodský komik, který teď dostává za své role miliony dolarů, byl opravdu chudý. Jim začínal ve stanu a karavanu. Herec toho docela dost procestoval, protože nevystudoval ani střední školu a s rodinou přespával na různých místech v Kanadě. Měl smysl pro humor už od malička. I když byla rodina chudá, věřil, že legrace jim vždycky zvedne náladu.

Daniel Craig.  Craiga známe hlavně z filmu James Bond, kde si rovnou střihl hned několikrát hlavní roli. Role Jamese Bonda se na něj skvěle hodí, protože James má každou situaci pod kontrolou. A to i Daniel. Když neměl kde přespat, složil hlavu na lavičkách v Londýně. Sám říká, že jako začínající herec to měl opravdu těžké.

Kelly Clarkson. Po Kelly se tak trochu slehla zem, ale všichni si ji určitě pamatujete, jak vyhrála první řadu SuperStar. Než se ale stala vítězkou, byla nucena žít v autě a pak v domově pro bezdomovce. Bylo to kvůli tomu, že jí vyhořel byt. Naštěstí teď je o ní dobře postaráno.

Carmen Electra. Sexbomba ze seriálu Pobřežní hlídka se opravdu zamilovala, ale bohužel do toho nepravého. Carmen začínala jako tanečnice u zpěváka Prince, kde si našetřila nějaké to kapesné. Co se ale nestalo, její milovaný jí všechno ukradl. Na pár let se z ní stala bezdomovkyně. Dokonce v jednom rozhovoru vzpomínala, že seděla na lavičce, venku bylo hrozné vedro a ona měla jen pár drobných v kapse. Strašně brečela, protože se potřebovala dostat na druhou stranu města, ale neměla jak. Vrcholem toho všeho bylo, že na nohách měla luxusní lodičky od Versaceho, které si předtím stihla koupit. Tak to asi tak chudá nebyla, ne?

Charlie Chaplin.  Tenhle chlap je naprostá legenda. Zapsal se do dějin jako komik, který nás dodnes dokáže rozesmát. A to i přesto, že za celou svou kariéru ve filmech neřekl ani slovo. Ale i tento smíšek to neměl jednoduché. Po smrti otce se z matky stala psychopatická troska, která se o něj nedokázala postarat. Matka nakonec skončila v psychiatrické léčebně a Charlie v deseti letech skončil na ulici v Londýně. Tenhle člověk si prošel opravdu peklem, ale vždycky se snažil rozesmát všechny lidi kolem sebe.

Sylvester Stallone. Že vás ani nepřekvapí, že tenhle svalovec žil na ulici? Určitě vás ale překvapí, že náš milovaný Sylvester začínal jako pornoherec. Herec si zahrál v lehkém pornu s názvem The party at Kitty (Večírek u Kitty). Stallone opravdu potřeboval peníze, protože přespával na ulici. Díky filmům Rambo a Rocky si konečně mohl najít slušné bydlení.

Autor: nn

Diskuze