Juan Luis Lagunas Rosales - 1
Zdroj: youtube.com / facebook.com
Drsné řešení

Slavného YouTubera zabilo TOHLE VIDEO! Za jeho slova přišla krutá smrt

21. 12. 2017

Stát se YouTuberem může být opravdu životu nebezpečné. A to úplně doslova! Zvláště, když si člověk nedává pozor na to, co říká...

8 fotek
YouTube scéna je velmi volný prostor, kde se aktéři chovají opravdu všelijak a vzásadě nidko to neřeší. Aspoň tak to většinou bývá. Tihle lidé svobodně vyjadřují svůj názor, ovlivňují tím dalších spoustu lidí, kteří je sledují a ještě jim to vydělává leckdy slušné peníze.

I za takovou na pohled pohodovou prací se ale skýtají kdejaká rizika. Mexický YouTuber kvůli svému videu dokonce přišel o život. Juan Luis Lagunas Rosales známý na YouTube jako El Pirata de Culiacan měl téměř milion fanoušků, což svědčí o tom, že už byl poměrně známý. Jenže si asi neuvědomil, že i sranda, kterou na YouTube dělá, by měla mít určité hranice.

Juan si ve videu dělal legraci z místního drogového gangu, respektive z jednoho z hlavních představitelů. Nebezpečný drogový dealer si to ale nenechal líbit, a tak nechal mladíka nemilosrdně zastřelit! Všechno se stalo na akci, kterou přes sociální síť svolal sám Juan. Jeho párty se tak ve zlomku vteřiny proměnila v neskutečnou tragédii. Na chlapce vystřelili patnácti ranami, takže neměl šanci útok přežít... Podívejte se na video, kvůli kterému už není mezi živými!

Autor: bin

Diskuze