Reklama
Reklama
Zdroj: Prásk!
Kdo by to čekal

DÉMON ALKOHOL: Které české hvězdy dopadly nejhůře?

18. 2. 2017

Alkoholismus, problém který trápí nejednu celebritu. Na akcích se jen tak alkoholu nevyhnou a často jim přeroste přes hlavu natolik, že musejí nastoupit do léčebny. V těch nejhorších případech může končit i sebevraždou.

Alkohol může být skvělým společníkem, ale když je ho moc, tak se může stát i velkým nepřítelem. Podobně zněla i slova Miroslava Etzlera (52). Ten se problémům s alkoholem také nevyhnul. Poté, co si uvědomil, že má potřebu pít už od samého rána, nastoupil do léčebny, kde se ho podařilo uzdravit. Nyní s alkoholem problém nemá a čas od času si skleničku rád dá.

Miroslav měl štěstí. To bohužel chybělo zpěvačce Ivetě Bartošové (†48), která se závislostí bojovala dlouhé roky. Několikrát se zdálo, že už by se mohla uzdravit. Bohužel se tomu tak nestalo. Její poslední nešťastný vztah a řada skandálů, které vznikaly právě po opití, ji zlomily natolik, že si raději vzala život.

Alkohol je prostě prevít, ale když se jím člověk nenechá pohltit a bojuje proti němu, tak se porazit dá. Podívejte se, které slavné osobnosti se s ním už musely poprat!

Autor: Beat

Diskuze

Reklama
Reklama