Natalia Sadness - 1
Zdroj: Instagram
Proč neřekne pravdu?

Slavné blogerce unikly na internetu nahé fotografie! Tvrdí, že jde o její dvojče!

15. 1. 2017

Na internetu se objevily nahé fotky další slavné dívky. K tomu přibyla ještě pořádně zvrhlá konverzace. Nejkurióznější je však její zbabělý postoj.

13 fotek
Muž si chtěl trochu užít na erotickém chatu. Neubránil se nadšení, když se mu na něm zjevila oblíbená blogerka. Tou není nikdo jiný, než Natálie Smutková alias Natálka Sadness. Ta je oblíbená hlavně kvůli svým vnadám, které moc ráda vystavuje. Šťastlivec se chtěl úlovkem z chatu pochlubit a vše vyzradil redakci Extra.cz.

Blogerka však zarytě zapírá a zaujala kuriózní postoj. Tvrdí, že na chatu bylo její dvojče, které pochopitelně nemá. „Nevím, kde ten člověk ty fotky našel. Zřejmě se snažil najít dívku, která mi bude co nejpodobnější. Erotický chat jsem nikdy nedělala a na fotkách či videích je zřejmě moje dvojče,“ uvedla pro redakci eXtra.cz. Nechceme tvrdit, že to je stoprocentní lež. Bylo by to však velmi nepravděpodobné. Dívka měla totiž stejná prsa, oči, rty a i pihy. Kromě vzhledu ji muž poznal podle hlasu a přísahá, že to byla ona.

Skandál plný nahoty není u českých blogerek ničím novým. Všichni si jistě pamatujete nahé fotky Týnuš Třešničkové, kterou sleduje skoro 200 000 obdivovatelů! To je dvacetkrát víc, jak u Natálie. Ta na rozdíl od blondýny zaujala statečný postoj a k fotkám se přiznala. Za její odvahu ji všichni odpustili a podpořili. Co si myslíte o dívčině teorii s dvojčetem? Muže to být pravda?

Autor: bk

Diskuze