Nová kráska v Ulici
Zdroj: TV Nova
Hlasujte!

Skyler a Franta čekají miminko! Nebo je otec někdo jiný?

Aktualizováno 5.4. 2016 13:58

Seriálové postavy z Ulice zažívají neustále nová dobrodružství. O velké pozdvižení se nyní postarala Skyler, která je údajně "zbouchaná" od Franty. Ale je to opravdu tak?

8 fotek
Představitelka Skyler Sara Sandeva a František, kterého v Ulici ztvárňuje charismatický Matyáš Valenta, zažívají krušné chvíle. Jejich seriálové postavy stojí před velkým životním rozhodnutím. Skyler Frantu překvapila, když náhle přiletěla z rodného Amsterdamu a nedokonalou, ale roztomilou češtinou, Frantovi oznámila, že je "zbouchnutá".

Na Františkovi je samozřejmě vidět, že úplně nepočítal s tím, že se v sedmnácti letech stane otcem. Ani o rok mladší Skyler z toho nemá radost, zvlášť když ví, jak moc přísný je její otec. Co na to asi řekne?

Celá lapálie ale má jistou, dosud nahlas nevyřčenou otázku! Je to malé skutečně Franty? Diváci seriálové Ulice řeší, jestli si Franta a Skyler mají dítě nechat. Málokoho však napadlo, že by nenarozený potomek nemusel vůbec být Františkův. A kdo sleduje Ulici, tak ví, že Skyler je poměrně rozpustilé, divoké děvče, které má sice tvář andílka, ale skrývá se v ní pěkný ďábel! Nedivili bysme se proto, kdyby se nakonec ukázalo, že otcem dítěte je někdo jiný... třeba nějaký floutek z Amsterdamu. Uvidíme.

Anketa

Kdo je otcem dítěte Skyler?

Hlasovalo 4753 lidí.

Nechráněný sex? Měla bys vědět, co všechno ti při něm hrozí!
Co může ovlivnit spolehlivost hormonální antikoncepce?
Nastal čas na rozchod?
Sex na jednu noc: stojí to za to?

Autor: bin

Diskuze