Adam Mišík - 6
Zdroj: Instagram
Hvězda internetu

Skončí Adam Mišík s muzikou? Prozradil, s čím má v plánu začít! Budete mít radost

25. 6. 2017

O víkendu se v pražské Metropoli Zličín koná festival Ynspirology, který je spjat s generací Y a pro návštěvníky je pořádnou dávkou inspirace a kreativity. Jedním z účinkujících byl i zpěvák Adam Mišík (20).

6 fotek
Na Ynspirology se můžete kreativně vyřádit ve 30 analogových a digitálních dílnách, u stage TV Nova si prohlédnout kostýmy z show Tvoje tvář má známý hlas, vyzkoušet si stand-up na kameru a u hudební stage si poslechnout dobrou muziku – např. Majka Spirita, Daru Rolins, Johnyho Machette, DJ Wiche a další inspirativní umělce.

Jedním z účinkujících byl i Adam Mišík, kterého si fanoušci oblíbili především v první řadě show Tvoje tvář má známý hlas. „Já to tady na Ynspirology mám rád, je fajn, že to není takové přervané, tak si tu člověk s lidmi i popovídá. Je to příjemné, vyšlo krásné počasí, takže mám radost. Byl jsem se tu trošku protáhnout na street workoutu, ale ještě si to tady projdu,“ pochvaloval si v rozhovoru pro Prásk.tv Mišík.

A co Adam říká na svou generaci, tedy generaci Y? Tato generace je dost specifická pro tu svoji dobu, ale je dobře, že tady na takových akcích lidi vidí tu širokou škálu možností, které člověk má. Za minulého režimu lidi neměli takové možnosti, takže je hrozně důležité motivovat mladé lidi, aby viděli, že si mohou jít za tím, co je baví a nikdo jim nebrání. Největší inspirací je pro mě život sám. Každý má nějaké vlohy pro něco a je podle mě důležité vycítit ty věci, pro které jsme na tomto světě stvořeni. A jít si za tím, což je základ,“ prozradil zpěvák.

Jelikož byl festival také hodně o youtuberech, je jasné, že i Adamovi není toto odvětví cizí, i když zatím je na začátku. „Částečně jsem začal i s vlogem. Mám v plánu to nějak rozjet, ale nechci vlogovat jen o tom, co jsem kde zrovna snědl a jaký gel jsem si dal na vlasy. Chci, aby to mělo nějakou dobrou koncepci. Takže až ta inspirace přijde, určitě se do toho vrhnu. Hudba je teď pro mě nejdůležitější. Dělám teď novou desku a připravuju nový singl, který by měl vyjít na konci léta,“ doplnil Mišík, který si nedávno zopakoval své slavné číslo Miley Cyrus na koncertě show Tvoje tvář má známý hlas a podle svých slov si to moc užil!

Autor: niž

Diskuze