Reklama
Reklama
Zdroj: TV Nova
Jen pro otrlé

Skandální video z nové Výměny manželek: Zvracení a roky prošlé potraviny!

Aktualizováno 7.3. 2016 15:33

V novém díle Výměny manželek uvidíte, jak si poradí rázná devětatřicetiletá Nina s výbušným tatínkem a pěti dětmi a jak zvládne pětatřicetiletá Ingrid, matka pěti dětí, dvě rozmazlená děcka. A co teprve nepořádek a prošlé potraviny?

24 fotek
V premiérové Výměně manželek tento týden uvidíte Ingrid (35), jejího manžela Jiřího (47), syny Jirku (17), Michala (10), Patrika (10), Vojtu (10) a dceru Nikolu (13). Na druhé straně se seznámíte s Ninou (39), jejím manželem Dušanem (39), synem Dušanem (8) a dcerou Sabinou (12).

V tomto díle Výměny manželek se setkají dva totální protiklady. Nina, žena, která žije v luxusu v novém domě a má dvě rozmazlené děti, a Ingrid, která se musí spokojit s životním minimem a postarat se o pět dětí. Není proto divu, že Nina bude ze své nové domácnosti značně rozčarovaná, ale to, co najde, bude opravdu jen pro otrlé.

Že je v polorozpadlém domě naprostý nepořádek ještě skousne, ale to, že většina potravin je prošlá a některé i několik let, nedokáže pochopit. Hned první noc navíc jeden ze synů bude zvracet. A podezření padne právě na prošlý jogurt, který snědl. Udělá Nina v rodině pořádek? Sledujte premiérovou Výměnu manželek už ve středu od 20:20 na Nově.

Autor: niž

Diskuze

Reklama
Reklama