Princ Harry a James Hewitt - 1
Zdroj: Profimedia
Jako by mu z oka vypadl

Skandál v královské rodině: Milenec Lady Diany po letech promluvil! Je otcem prince Harryho?

13. 3. 2017

Otevřená zpověď bývalého milence princezny Diany je velmi působivá. Desítky let spekulací ohledně otcovství jsou nejspíš u konce! Kdo je otcem prince Harryho?

5 fotek
Téměř třicet let média spekulují o tom, zda je následník trůnu Charles skutečně otcem prince Harryho, nebo ne. Podobnost mladšího ze synů princezny Diany s jejím tehdejším milencem Jamesem Hewittem je zarážející. Celou situaci s otcovstvím měl vyjasnit sám Hewitt v rozhovoru pro australskou televizi Channel Seven.

„Nejsem jeho otec. Prodává to noviny. Ale myslím, že pro Harryho to musí být nepříjemnější než pro mě. Chudák kluk," reagoval bývalý milenec Diany na otázku, zda je otcem prince. Hewitt se s Dianou poznal v roce 1981. V milenecký poměr se jejich vztah proměnil údajně až o pět let později. Princ Harry se přitom narodil v roce 1984, a tak Hewitt jeho otcem být ani nemůže.

Hewitt žije v posledních letech v ústraní. Poměru s princeznou nelituje: „Lituji některých věcí, které tím byly způsobeny, ale našeho vztahu ne. To ani náhodou," odmítl Hewitt a dodal: „Lidé by mi měli odpustit, že jsem se do ní zamiloval, protože to bylo tak snadné.“ Rozhovor poskytl u příležitosti blížícího se výročí princezniny smrti.

Vzhledem k podobnosti s princem těžko říct, jestli nechce Hewitt jen velké tajemství své tehdejší lásky před světem ochránit. Co myslíte?

Autor: vsa

Diskuze