David Beckham - 1
Zdroj: Profimedia
Přišla bída na knížepána

SKANDÁL s emaily nebere konce: Práce Davida Beckhama pro Unicef je jedna velká přetvářka! Jak jen mohl?

7. 2. 2017

Na povrch před několika dny vyplula špína z emailů slavného fotbalisty Davida Beckhama, jak ke šlechtickému titulu přijít chtěl, a o zneužívání charity ve svůj prospěch. Řád Britského imperia ale dostal. A je to zřejmě ještě horší, než se zdá...

4 fotky
Z emailů Davida Beckhama vychází najevo stále větší špína o jeho účelové práci pro Unicef, aby získal rytířský titul. Na popularitě mu nepřidají ani jeho změny termínu večírku na Downing Street v souvislosti s touto charitativní organizací a vedení komise Unicefu v době, kdy hrál v Los Angeles, aby nepřišel o daňové výhody.

Britští vystěhovalci se totiž mohou legálně vyhnout placení daní, pokud navštíví Británii po dobu maximálně 90 dnů za každý daňový rok. „Problémem pro tento den je, že se nemohu vrátit domů,“ napsal údajně Beckham, podle uniklých e-mailů, kterých byla hromada.

Na Filipíny letěl první třídou, letenku pochopitelně platil Unicef. Jeho image se zhroutila jako domeček z karet. Beckham byl totiž až do této chvíle považován za „dobráka“, co má srdce na pravém místě.

Nedávno také zastavil na ulici v Londýně, kde zkolabovala stará žena. Dal jí vodu a pomohl jí, než přijela záchranná služba. Dobré chování na veřejnosti tedy má, ale to, co vidět na první pohled není, už bohužel není tak hezké.

Autor: niž

Diskuze