Layla Thompson - 1
Zdroj: Twitter / Facebook / Instagram / Youtube.com
Jaká matka...

ŠÍLENOST: Matka utrácí tisíce, aby její dcera (7) byla slavná! Tuhle kreaturu z ní udělala

14. 8. 2017

Matka Jenna Eastland (31) z Newton Aycliffe utratila tisíce liber za make-up, falešné opálení a oblečení pro sedmiletou dceru jen proto, aby se zoufale proslavila. I přes svůj hodně nízký věk si Layla Thompsonová, která vystupuje pod jménem Layla Belle, barví vlasy, nosí umělé řasy a chodí na vysokých podpatcích.

8 fotek
Layla, která pravidelně navštěvuje soutěže krásy a taneční soutěže, preferuje experimentování s kosmetickými výrobky než hraní s hračkami. Raději půjde nakupovat, než aby si hrála v parku se svými přáteli. Upřednostňuje také narozeninové jídlo na lodi, kde jí uspořádají dětskou party.

„Vždycky měla na sobě make-up a módila se od prvního roku života. V době, kdy jí byly dva roky, si nanášela vlastní řasenku. Vždy byla vyspělá na svůj věk a ráda pózovala. Chce být slavná,“ cituje matku Jennu britský portál Metro. Layla má samozřejmě i vlastní Instagram a jiné sociální sítě. Dokonce nahrává i videa na YouTube.

Matka odmítá, že by na zjevu její zmalované dcery bylo něco sexistického. Pokud si to prý lidé myslí, pak je s nimi něco špatně. Otázkou zůstává, jestli není něco špatně spíš s maminkou, když dopustí, aby její dcera vypadala v sedmi letech takto a chovala se jako třicetiletá žena se sakra vysokými nároky...

Autor: niž

Diskuze