Justin Bieber
Zdroj: Instagram
Ten je hodně náročný...

ŠÍLENÝ SEZNAM: Nepochopíte, co všechno vyžaduje Justin Bieber, aby odzpíval koncert!

7. 5. 2017

Na veřejnost se dostal seznam požadavků, které Justin Bieber (23) vyžaduje na svých koncertech. Přání jsou to opravdu šílená a nejen zpěvákovi fanoušci jsou v naprostém šoku!

Všichni vědí, že zpěvák Justin Bieber je prostě hvězda první velikosti. Stačí si třeba jen vzpomenout na jeho nedávný koncert konající se v Praze a na davové šílenství kolem něj. Sám Justin si je své ceny velmi dobře vědom, a tak není divu, že má při svých turné jisté požadavky. Nicméně tohle už je možná trochu moc! Na veřejnost se dostal seznam šílených požadavků, které zpěvák vyžaduje na svých koncertech. Z jeho podivuhodných přání zůstali v šoku nejen Justinovi fanoušci.

Zpěvák chce mít naprostou jistotu, že bude v bezpečí, a tak vyžaduje pořádnou ochranku, která bude mít minimálně osm členů. Ke své dopravě si Justin přeje deset luxusních sedanů, Rolls Royce a dva prvotřídní autobusy. Všechny tyto věci se ještě dají pochopit, vzhledem k tomu, že je Justin pronásledován na každém kroku. Tím to ale bohužel nekončí. Vlastní konzole na Playstation, ping-pongový stůl, pračka, lednička, pohovka, vířivka, speciální olejíčky, sada na jógu, vlastní helikoptéra a v neposlední řadě masérský stůl s osobní masérkou, která musí být vždy po ruce.

Nad těmito požadavky „obyčejnému smrtelníkovi“ zůstává rozum stát. Justin Bieber si ale prostě všechno tohle může klidně dovolit. Celý tento luxus je však vykoupen tím, že je zpěvák pronásledován na každém kroku a o nějakém soukromí nemůže být ani řeč. Není se tedy čemu divit, když si chce alespoň na chvíli vytvořit nějaké to pohodlí.

Autor: mic

Diskuze