Gabriel Gabe Tayea
Zdroj: gofundme.com
Celý život před sebou

Uzdravený chlapec se vrátil z nemocnice domů. Pak ale spáchal sebevraždu! Důvod je velmi smutný

14. 5. 2017

Osmiletý chlapec se sám zabil poté, co se mu stalo něco strašného ve škole. Škola se nyní snaží celou událost zamést pod koberec. Co se mu stalo tak děsivého, že si sáhl na život?

Někdy může správné naslouchání dětem zachránit život. Přesně to se teď nejspíš honí hlavou nešťastné mamince, která přišla o své osmiletého syna. Malý Gabriel Gabe Tayea se oběsil poté, co ho jeho spolužáci na toaletách zmlátili do bezvědomí. Nejhorší na celém tomto případu je fakt, že malý Gabe nechtěl svou maminku zatěžovat s tím, že ho něco trápí a někdo mu ubližuje.

Zarážející je i skutečnost, že se základní škola, kterou chlapec navštěvoval, snaží celou věc ututlat. Mamince mrtvého chlapečka tvrdí, že neexistují žádné důkazy o tom, že jejího syna někdo šikanoval. Na toaletách prý omdlel a uhodil se do hlavy. Poté se ale objevily video záznamy, které dokazují, že malého hocha jeho spolužáci brutálně zbili a hlavu mu omlátili o zeď. Gabe tak skončil v bezvědomí a následně v nemocnici.

Po návratu z nemocnice však následovalo ještě něco horšího. Chlapec pravděpodobně celou událost neunesl a rozhodl se vzít si život. „Když jsem se vrátila domů, šla jsem se podívat na svého syna. Našla jsem ho v jeho ložnici, jak visí,“ nechala se slyšet chlapcova matka. Podle jejích slov prý Gabe nevěděl, jak jí o všem co se děje říct. Policie zatím tento případ vyšetřuje, nicméně varuje všechny rodiče, aby se o těchto věcech nebáli se svými dětmi mluvit a naslouchat jim. Může to totiž dopadnout velmi tragicky.

VÁŠ PŘÍBĚH: Neschopná lékařka mě odsoudila k sebevraždě
Sebevražda není řešení! Co dělat, když vás přemáhá touha ukončit svůj život?

Autor: mic

Diskuze