Llia Apostolou a Phil Gibson - 1
Zdroj: Twitter
Nečekaná dohra

Sháněla falešný doprovod na svatbu. Ani ve snu netušila, co se z cizího muže vyklube!

13. 7. 2017

Llia Apostolou se těšila na svatbu své sestry. Pak jí ale došlo, že nemá žádný doprovod. Muž, kterého na oko sehnala, se ale časem ukázal jako někdo mnohem důležitější, než by bývala čekala!

3 fotky
Příběh se začal odehrávat už v roce 2014, kdy se Llia Apostolou těšila na svatbe své milované sestry. Protože ale byla nezadaná, neměla nikoho, kdo by s ní šel jako doprovod. A na ocet zůstat nechtěla. Napsala proto na Twitter, kde chtěla podle informací Huffington Post najít toho pravého, který jí bude sloužit jako doprovod a nic víc.

Do příspěvku Llia napsala následující požadavek: „Jsi muž? Mohla bych si tě půjčit příští víkend na svatbu? Získáš bonusové body, kfyž seženeš i dítě, u kterého mohu předstírat, že je moje.“ Netrvalo dlouho a na komentář jí odpověděl Phil Gibson. „Dokážu to, mám oblek a vše potřebné. Vidíme se před oltářem,“ zažertoval.

Bohužel ale jako pár na svatbu nakonec nedorazili. I tak zůstali dále v kontaktu a po nějakém čase dopisování si se dal Phil a llia dohromady a nedlouho na to už pořádali svatbu vlastní. Žena pak před nedávnem dala na Twitter vzpomínku na to, že jsou to přesně tři roky, co si díky jejímu bizarnímu požadavku začali psát.

Autor: bin

Diskuze