Dívka s nejdelším jazykem na světě - 1
Zdroj: guinnessworldrecords.com
Hot News Kluci se obřího nástroje bojí

Seznamte se: Tohle je nejdelší jazyk světa

7. 8. 2013

Chanel Tapper má sice trochu zvláštní jméno, ale jinak je to úplně normální holka z Kalifornie. Až na jednu maličkost - má tak dlouhý jazyk, že ho musí srolovat do ruličky, aby mohla zavřit pusu.

Studentka z Kalifornie se díky obdivuhodné anomálii dostala do Guinessovy knihy rekordů. Od kořene ke špičce měří její jazyk 9,75 centimetru, což se u drobné dívky rovná zázraku. Svěřila se, že svůj dlouhý klenot objevila už jako malá holka.

"Když mi bylo osm let, všimla jsem si na fotkách z Halloweenu, kde jsme všichni vyplazovali jazyky, že ho mám mnohem delší než moje kamarádky. Ve škole ho potom začali komentovat i spolužáci. Nikdy mi to nevadilo, protože si mě lidé díky mému jazyku pamatovali."

Chanel ale také přiznává, že někomu její nadměrná velikost přijde nechutná, takže se na věřejných místech snaží dávat pozor, aby jazyk nikdy nevyplazovala. A problém měla i s kluky, většina se jejího obřího nástroje obává a nechce ji. Ale najdou se i tací, kteří to berou jinak: "Poslední přítel můj jazyk vůbec neřešil a za to jsem mu moc vděčná," nechala se slyšet Chanel.

Autor: ham

Diskuze