Vasilisa Komarova
Zdroj: facebook
Dobře jim tak

Sexy motorkářku vytáhli ze stanu a znásilnili tři muži: Co následovalo, pachatelé rozhodně nečekali!

19. 6. 2018

Britka s ruskými kořeny Vasilisa Komarova se během svého výletu na motorce stala v Bolívii obětí znásilnění. V loni v červnu, během zastávky na cestě z Chile na Aljašku na své Hondě Tornado 250, tři muži vnikli do jejího stanu s mačetami, vytáhli jí ven a sexuálně ji zneužili. Během toho jí drželi celou dobu u krku ostré čepele.

Každý by předpokládal, že 37letá žena podlehne traumatu a zemi co nejrychleji opustí. Místo toho zde ale setrvala další rok. Byla totiž odhodlaná dosáhnout spravedlnosti! Pachatelé byli nakonec dopadeni a odsouzeni.

"Doporučil mi, abych odešla z Bolívie, protože si nikdo nemyslel, že svůj případ vyhraju. Ale musela jsem zůstat a bojovat. Nemohla jsem žít s vědomím, že jsem přežila, ale neudělala nic proto, abych zabránila tomu, že se to bude dít dál," uvedla pro The Sunday Mirror Vasilisa.

V boji za spravedlnost jí pomáhal i britský konzulát. Minulý měsíc se tváří v tvář setkala s útočníky Josém Gongoraou (26), Yerym Yumacalem (24) a Fabiem Bazanoem (30). Prý se jí u soudu smáli a nechtěli se jí podívat do očí. Po dvoudenním jednání ve městě San Borja však všichni skončili za mřížemi.

Gongora dostal 25 let na znásilnění a 10 let za ozbrojenou loupež. Yumacale skončil ve vězení na 10 let za napomáhání při znásilnění a osm let si odsedí za loupež. Bazanoa poslal soud za mříže za napomáhání při znásilnění na 7,5 roku. Tresty jim budou plynout souběžně.

Autor: mk

Diskuze