Markéta Stehlíková v Ulici
Zdroj: TV Nova
Pastva pro oči

SEXY FOTO: Myslíte, že je Karla z Ulice krásná? Z téhle fotky se teprve orosíte!

16. 10. 2017

Markéta Stehlíková (33) je přirozeně krásná žena. Proto když si dá s úpravou zevnějšku extra záležet, není divu, že se z ní jako mávnutím kouzelného proutku stává sexy kočka!

8 fotek
Markéta Stehlíková známá jako vyšetřovatelka Karla ze seriálu Ulice dostala do vínku přirozenou krásu. Velké hnědé oči, krásný úsměv, symetrické tvary a plaváním vysportovaná, štíhlá a pevná postava. To je to, co by chtěla mít asi každá.

O to obdivuhodnější je, když takhle vypadá žena, která už má dítě. Když je někomu dvacet a je bezdětný, je mnohem snažší udržet si pěknou postavu. V tomto případě však herečka neukázala tělesné dispozice, ale tvář v podobě, jakou ji diváci seriálu neznají. Jak ve své roli tak i běžně v civilu se herečka příliš nelíčí, protože to zkrátka nepotřebuje. Když si ale dá více záležet, namaluje si oční linky a použije růžovou rtěnku, plus to navíc doladí hravým účesem, vznikne z toho skutečně pastva pro oči (zvláště ty mužské)! Podívejte se na foto v galerii.

Markéta Stehlíková je v současné době součástí seriálu Ulice. A to už více než rok. Za tu dobu se její postava vyšetřovatelky Karly Taubrové více otevřela a z odměřené policistky, která se honí za zločinci, se mimo toho stala bláznivě zamilovaná ženská. S Kryštofem Marečkem alias Márou (Kryštof Rímský) zažívá krásné chvíle počáteční zamilovanosti, a tak ji diváci vidí konečně i z jiné, osobnější strany. Jak se bude vztah s Márou vyvíjet? To sledujte každý všední den v 18,25 hodin na TV Nova!

Autor: bin

Diskuze