Betty Goslow - 1
Zdroj: facebook.com
Zajímavý nápad

Skvělý nápad: Řidiči zpomalují kvůli sexy dopravní policistce v civilu! Jak je provokuje? FOTO

11. 10. 2017

Proti řidičům, kteří jezdí obcemi příliš rychle, bojuje krásná dopravní policistka v civilu. Jejím účelem je donutit řidiče zpomalit tím, že budou chtít vidět, co má na sobě!

7 fotek
Kdo bojuje lépe proti problémovým řidičům, kteří jezdí příliš rychle, než Betty, manekýna pro silniční bezpečnost? Skoro každý, kdo nedávno navštívil anglické město Gloucester, ji viděl. Obzvláště, pokud projel vesničkou Aston Ingham. Stojí tam totiž za každého počasí a varuje řidiče, aby dodržovali stanovenou rychlost 30 mil za hodinu (cca 48 km/h).

Podle webu GloucestershireLive jde o nápad místního obyvatele jménem Berry Goslow, který si myslí, že lidé zpomalí, když se k figuríně přiblíží.

Betty Goslow, jak jí celým jménem říkají, nemá uniformu ani žádné doporučené oblečení, ale obyčejné neformální svršky, které střídá. Řidiči ji tak mohou potkat pokaždé v jiných šatech a dokonce při jiné činnosti. Jednou hraje tenis, podruhé popíjí šampaňské.

Účelem je, aby se řidiči zahleděli, co právě Betty dělá nebo co má na sobě, a za účelem toho zpomalili. A ti, kteří o ní ještě nevědí, aby se divili, proč tam stojí nějaká žena v trávě bez bot.

Betty už má dokonce i vlastní facebookovou stránku. Je takovou gloucesterskou raritou. U silnice bude stát nejspíš až do doby, než na místo úřady nainstalují elektronickou tabuli s připomínkou o zpomalení. Až ten den přijde, Betty se bude muset vrátit ke své předchozí práci v maloobchodě.

Autor: mk

Diskuze