Madonna a Josephine Georgiou - 16
Zdroj: Facebook / Youtube
Jen ať je každý vidí

SEXUÁLNÍ SKANDÁL ŠÍLENÉ MADONNY: Pozvala nezletilou fanynku na pódium a strhla jí korzet!

Aktualizováno 19.3. 2016 13:21

Madonna si asi myslí, že si může dovolit už úplně všechno. Když během posledního koncertu v Brisbane pozvala na pódium teprve sedmnáctiletou fanynku a ukázala celé hale její prsa, všichni zůstali jako opaření.

9 fotek
Že by se Madonna už dočista zbláznila? Jak si vůbec může dovolit takový skandál? Fanoušci byli na čtvrtečním koncertě v Brisbane naštvaní už ve chvíli, když na Madonnu čekali více než dvě hodiny, a když konečně přišla, ještě si z nich dělala legraci, že přišli příliš brzy. To ale nebylo všechno.

Popová hvězda už opravdu přestřelila ve chvíli, kdy si na pódium pozvala teprve sedmnáctiletou fanynku a modelku Josephine Georgiou, se kterou se pustila do tance. Při jejich show ale dostala „originální“ nápad a dívce strhla korzet.

Josephine tak zůstala na pódiu stát s úplně odhalenými ňadry, na které civěla celá hala. A jestli to byla pro modelku potupa? Podle deníku Courier Mail Josephine uvedla, že rozhodně není důvod, proč by měla být potupena svými prsy a že je to celé vlastně s Madonnou sblížilo. Tak to je hned jiná...

 

Autor: niž

Diskuze