Maturitní ples Mikiho a Richardovy třídy - 49
Zdroj: TV Nova
Láska, mír a přátelství

SESTRY Z ULICE: Nenávist mezi herci? Ani náhodou! Takhle upřímně se mají rády mladičké herečky

7. 9. 2016

V seriálu se tolik nekamarádí, ale v soukromí je to něco úplně jiného! Přátelství představitelek Viki a Sabiny by jim mohl kde kdo závidět. Podívejte se na snímek, který chytí za srdce!

11 fotek
Obě dvě dívky jsou mladé a mají celý život před sebou, avšak už v tak nízkém věku jsou součástí hvězdného týmu diváky tolik milované Ulice. Řeč je o Kláře Jelínkové (20), kterou fanoušci znají jako Sabinu Šámalovou a o Sabině Rojkové (19) alias Viki Horákové. Obě herečky v Ulici hrály především po boku seriálového Franty, ale po tom, co Sabina z gymnázia odešla, se na place přestaly prakticky úplně vídat. Ve skutečnosti je to ale úplně jinak! Holky jsou výborně kamarádky ze školy, a tak Klára na svém Facebooku zveřejnila fotku, kde se objímá se Sabinou a k tomu napsala krásný komentář v angličtině: " I'm grateful, sister!"

Tyto dvě krásné dívky dokázaly v seriálu divákům nejednou zvednout mandle. Sába v momentě, kdy přehnaně zbrojila proti své potenciální maceše Tereze Jordánové a Viki, když se prakticky z ničeho nic rozešla s Frantou a nedlouho na to si našla nového přítele. S tím to nakonec ale také nedopadlo a Viki je sama. Na rozdíl od její představitelky.

Sabina totiž chodí už několik měsíců s Vincentem Navrátilem (19), který do Ulice nastupuje jako nová postava Tobiáš Sláma, který bude Vikiným bystrým spolužákem. Mladí herci byli spolužáky už na konzervatoři, ale ta pravá jiskra mezi nimi přeskočila teprve nedávno při natáčení jednoho filmu. Teď bude zajímavé sledovat, jestli stejná jiskra přeskočí i mezi Viki a Tobiášem...

Autor: bin

Diskuze