Profesor
Zdroj: Thinkstockphotos
Rozmyslete si to

Přitahuje vás učitel ze školy? Tady máte 6 DŮVODŮ, proč si rozhodně s ním nic nezačínat!

1. 5. 2017

Profesoři vždy přitahovali mladé studentky. Jsou tak chytří, sečtělí, charismatičtí a inteligentní... Navíc jsou zkušenější, takže moc dobře vědí, jak okouzlit mladou dívku. Proč je ale lepší se těmto vztahům vyhnout?

Vztah mezi vyučujícím a studentkou (případně studentem) je oblíbené téma mnoha románu i filmů. Až na výjimky to ale nikdy nedopadne dobře. Proč musíme včas zapojit mozek a těmto vztahům se oklikou vyhýbat? Tady šest důvodů:

1. Subordinace
Přece jenom patříte do rozdílných sociálních vrstev. Nejenže mladá studentka bude z největší pravděpodobností označená za prospěchářku, navíc většina vyučujících na vysokých školách už dávno mají ženu a rodinu. A to je jasný signál — uteč!

2. Věkový rozdíl
Ano, starší muž je sice šarmantní, charizmatický a moudrý, patříte ale k rozdílným světům. Máte rozdílné představy o životě, rozdílné cíle, priority a přání. Proto takový vztah nikdy nemůže dlouho vydržet.

3. Utajování vztahu
I v případě, že vysněný profesor není ženatý (což je téměř nemožné), v případě odhalení vašeho vztahů všestranná nenávist je zajištěná – ze strany profesorek, ale také ze strany ostatních studentek. Každá by ho přece chtěla jenom pro sebe!

 

Autor: Iri

Diskuze