Zdroj: TV Nova
Nevydržel to

BIZARNÍ ZÁBĚRY: Zatčený vykonal potřebu na policisty v policejním autě!

11. 3. 2016

Není na světě moc horších věcí, než když vás zatknou policisté, posadí dozadu do služebního auta a vy máte zrovna nezvladatelné nucení na potřebu...

Už v neděli ve 20:20 startuje na televizi Nova šestý díl českého komediálního seriálu Na vodě. Projekt režiséra Milana Cieslara je zasazený do krásného prostředí zátoky plné lodí i hausbótů, a pyšní se skvělým hereckým obsazením.

V hlavních rolích diváci opět uvidí Lukáše Langmajera, Tomáše Kluse, Veroniku Kubařovou, Lenku Vlasákovou, Lukáše Pavláska, Oldřicha Kaisera, Ester Geislerovou, Ivu Pazderkovou a mnoho dalších.

V tomto díle se mimo jiného bude rozplétat zajímavý policejní případ. Po Praze totiž chodí nebezpečný exhibicionista, který po různých parcích straší svou nahotou náhodné kolemjdoucí ženy. Jediné vodítko pro policisty jsou mužovy pruhované trenýrky.

Do podezření policistů se dostane i Bohoušek (Oldřich Kaiser), kterého muži zákona načapají v parku rovněž bez kalhot, ale z jiného důvodu než si myslí. Bohoušek má totiž střevní potíže. To ale policisté netuší a Bohouška zatýkají a vedou ho do policejního auta. V autě ale dojde k velké nehodě. Bohoušek nevydrží tlak a přímo v policejním voze vykoná svou potřebu. Ušetřeni nebudou ani sami policisté.

Jak tato kauza dopadne? Sledujte premiérový šestý díl seriálu Na vodě už ve středu od 20:20 na Nově.

Autor: DyA prask

Diskuze