Reklama
Reklama
Zdroj: Prásk!
Jako dvacítka

SEN KAŽDÉ ŽENY: Krásná a mladistvá pleť bez bolesti? Ukážeme vám, jak na to!

11. 5. 2017

Jestli si myslíte, že naši slavní jsou krásní jen tak od přírody a že stárnutí je pro ně cizí slovo, pořádně se mýlíte! My pro Vás ale ted v Asklepionu odhalíme, co dělají, aby zastavily ručičky hodin. A nemusí být hned řeč o celkové plastice!

Zářivá šťavnatá pleť a po vráskách pomalu ani stopy. Skáčete slavným na vysvětlení, že se dobře vyspali nebo byli na dovolené? Nesmysl! Pravda je jiná, za vším stojí šikovné ruce a jehly!

Jak hvězdy dělají to, že pořád vypadají tak dokonale? Pojďte se podívat, jak toho dosáhneme v Asklepionu! Pokud totiž chcete vypadat stejně dobře jako vaše oblíbené hvězdy, dosáhnete toho v tak krátké době jedině a ideálně mixem několika látek. Příroda se tak dá na čas trochu ošálit, obzvláště, když je před vámi důležitá událost.

A pokud se bojíte zákroku kvůli bolesti, vůbec nemusíte mít strach! Znecitlivující mastička působí skutečně magicky a vy ani nebudete vědět, že se na vaší tváři něco děje! Tedy téměř, protože pořád máte oči, kterými to uvidíte. A jak takový zákrok probíhá, kolik stojí a jak dlouho vydrží? Na to se podívejte v následujícím videu!

Autor: bin

Diskuze

Reklama
Reklama