Karel Gott - 1
Zdroj: Profimedia
Nedá a nedá...

SELHÁNÍ Karla Gotta: Německá fanynka ho nemilosrdně odmítla! Co po ní Slavík chtěl?

17. 4. 2017

Na povrch vyplulo tajemství, které nikdo nečekal! Každý by si myslel, že sláva a peníze Karla Gotta (77) jsou všemocným lákadlem pro každého - zvláště pro ženy. Jenže u jedné fanynky Mistr pěkně ostrouhal...

Karel Gott v současné době i přes neustále výkyvy zdravotního stavu chystá velkou výstavu svých uměleckých děl. Jeho celoživotní tvorba má být na počest 60 kariéry, kterou se může v našich končinách chlubit málokdo. Karel je zkrátka klenot nejen českého národa, ale i v sousedním Německu si ho vždy velmi považovali.

A považují si ho tak moc, že sbírají jeho tvorbu. A to nejen tu hudební! Karel Gott je známý svojí vášní pro malířství. Sám sbírá vzácná díla a také je i tvoří. Jeden z mnoha obrazů, který namaloval, se jmenuje Pavarotti v Lucerně. Dílo vzniklo již v roce 1989 a Karel ho chtěl na svojí chystané výstavě mít. Jenže ouha! Když se dopídil spolu se svým německým manažerem toho, kde obraz je, zjistilo se, že ho před lety koupila věrní fanynka z Frankfurtu.

Zpěvák chtěl svůj obraz získat zpět, a tak nabídl nejmenované fanynce téměř tři čtvrtě milionu korun! A jaké bylo překvapení, když Slavíkovu nabídku odmítla se slovy, ať se nezlobí, ale že je pro ni obraz nevyčíslitelnou vzácností, a tak ho prodávat, ani samotnému Gottovi, nehodlá. Výstavu to samozřejmě neohrozí, ale Mistra mrzí, že tento kousek v jeho sbírce už nikdy nejspíš nebude.

Tina si udělala srandu z Gotta!
KAREL GOTT: Rád podnikám výlety mimo svá teritoria ROZHOVOR

Autor: bin

Diskuze