Šárka Vaculíková
Zdroj: TV Nova
Zelená divoška

Šárka Vaculíková v pohádce Řachanda jako něžná Xena: Proč se při natáčení musela před kolegy svléknout?

25. 2. 2016

Do kin vtrhla dlouho očekávaná pohádka Řachanda, ve které si zahrála i herečka z Ulice Šárka Vaculíková (28). A nám na slavnostní předpremiéře sdělila, kdy se při natáčení nejvíce zastyděla.

9 fotek
Pohádka Řachanda vstoupila konečně do kin a vy se tak můžete těšit na přehlídku netradičních kostýmů, efektů a samozřejmě i slavných herců, jako jsou např. Denisa Pfauserová, Bolek Polívka, Vladimír Polívka, Jan Hrušínský, Jaromír Nosek nebo Šárka Vaculíková, která si zahrála dryádu. Co to je?

„Dryáda je zelená dívka lesa neboli duše stromů. Každá dryáda patří k jednomu stromu a chrání svůj les. Je to v podstatě dobrá víla, ale zároveň bojovnice, která jde do boje, když stromy padají a umírají. Dryády mají velké zbraně a umějí se prát, takže jsou to takové něžné Xeny. Myslím, že každá žena má v sobě tuto bojovnici, takže i já sama jsem se v tom našla,“ sdělila Šárka, která nám navíc prozradila i žhavé střípky z natáčení.

„Dost zvláštní moment byl úplně první den, když jsme my dryády přijely do obrovské maskérny, a tam jsme se měly všechny svléknout do spodního prádla a stát tam před všemi maskérkami a maskéry ve spodním prádle. Oni nás asi hodinu patlali zelenou barvou. A nebyly jsme tam jenom my holky, ale i obr, trpaslíci a další muži. My holky jsme tam stály v takové potupné pozici, a tak jsem si říkala: Teď je úplně jedno, kdo je herec a kdo není. Prostě tady jsme si všichni rovni,“ směje se Šárka a dodává, že na takové věci je už ale jako herečka zvyklá, a tak jí to už ani nevadí.

Autor: niž

Diskuze