Sámer Issa
Hot News Krásné natáčení

Sámer Issa v Tunisu: Písečná bouře, modřiny a kolaps!

26. 6. 2013

Sámer Issa (27) minulý týden odletěl do Tunisu, kde společně s režisérkou Ivannou Benešovou natáčí nový videoklip ke skladbě Sýria. To by ovšem bylo, kdyby se pobyt obešel bez komplikací!

Kromě štábu ho na cestách doprovází také fanynka Petra, která dobrodružnou cestu vyhrála v soutěži. Ještě předtím, než se vypravila na letiště, dostala od zpěváka překvapení. Zavezl ji do salonu, kde se o ni postarala vlasová odbornice Žaneta Dostálová a vizážistka Hana Pekhartová. Petra ale dostala cestovní horečku a taková pozornost jí ještě přidala na nervozitě.

„Chtěli jsme jí udělat radost, vůbec mě nenapadlo, že by ji to mohlo nějakým způsobem vystresovat,“ přiznává Sámer. Jeho fanynka nám navíc přiznala, že nadšením z výhry nemohla až do odjezdu téměř jíst, ani spát. První kolaps na sebe tedy nenechal dlouho čekat. „Všechny nás hrozně vyděsila. Byli jsme na obědě, vypadala v pořádku a najednou se složila k zemi,“ vypráví Sámer. Pohotově tedy přivolal hotelového lékaře, který jí poskytl první pomoc. Zbytek dne raději strávila v posteli, teď už se ale cítí skvěle a se zbytkem týmu si natáčení a celý pobyt užívá.

Videoklip se točí na několika lokacích, které zpěvák s režisérkou den po příjezdu vybrali. První klapka padla na Sahaře, kde na celý štáb čekalo další nemilé překvapení – písečná bouře. „Písek jsme měli naprosto všude, bolestivě dopadal na tělo, lítal do očí, do pusy, ale Sámer dokázal stát před kamerou a zpívat. Je do své práce zapálenej a to mě baví,“ popisuje spolupráci se Sámerem Ivanna. U natáčení nechybí ani vizážistka Hana Pekhartová, která přes hranice převážela litry umělé krve a výbavičku na vytváření modřin. „Nebojte, nebude to žádnej krvák,“ směje se Sámer. „Ale tenhle videoklip bude stát za to,“ uzavírá.

 

Autor: eja

Diskuze