Sabina Rojková
Zdroj: Instagram
Je to kočka

Sabina Rojková alias Viki z Ulice zašla ještě dál! Co si nechala udělat? FOTO

3. 11. 2017

Mladičká herečka Sabina Rojková (20) se poslední roky změnila před očima. Z roztomilé holčičky se stává dospělá žena a k tomu patří i různé proměny jejího vzhledu. Co si nechala udělat teď? Zašla dál než dosud!

11 fotek
Sabina Rojková je divákům seriálu Ulice dobře známá jako Viktorie Horáková, která je v současné době v seriálu vidět především spolu s Luckou Weberovou (Karolína Šafránková). S tou řeší staršího Matěje, se kterým chodí i přes nevoli svého přísného otce. Herečka se kromě seriálu nevěnuje pouze divadlu, ale dá se říct i modelingu.

Sabina Rojková spolupracuje s kosmetickou značkou Avon a v rukou profesionálních vizážistů se začala měnit k nepoznání. Sabině to sluší jako nikdy dříve a z roztomilé brunetky vyrostla v krásnou blondýnku. Dosud ale Sabina nosila vlasy spíše v takzvané špinavé blond. Tomu je ale konec, herečka toužila po změně, a tak zavítala do kadeřnického salonu, kde z ní ruce experta udělaly téměř platinovou blondýnku!

Sabina zkrátka stále zesvětluje, a tak je vidět, že se experimentů rozhodně nebojí. Je ale také znát, že má to štěstí a patří k ženám, kterým sluší úplně všechno. Navíc se na instagramu pochlubila, že jde opět do sebe nejen, co se týče vlasů. „Blíží se zima, tak jsem se rozhodla zase začít makat!“ napsala představitelka Viki na sociální síť k fotce, na které je oblečená ve sportovním outfitu. Sabina si je evidentně dobře vědoma toho, že se sice blíží teprve zima, ale že každý opravdový fitnessák formu buduje nejvíce přes zimu, aby pak v létě mohl v plavkách zazářit vyrýsovaným svalstvem a pevnou figurou. Jen tak dál!

NEPŘEHLÉDNĚTE:
To je kočka! Tyhle FOTKY představitelky Viki z Ulice musíte vidět

Autor: bin

Diskuze