Smutný muž
Zdroj: Thinkstockphotos
To nečekal

S mužem ze Slovenska se po 6 letech rozešla přítelkyně: Po půl roce se dozvěděl ŠOKUJÍCÍ důvod!

29. 1. 2018

Mladíka ze Slovenska před časem opustila přítelkyně. Netušil důvod. Lámal si s tím hlavu. Až nyní se dozvěděl, proč to udělala. Co zjistil, vás překvapí!

Mladého Slováka po šesti letech opustila přítelkyně. On teď ve skupině „Priznania žien“ na Facebooku žádá rady. Tvrdí, že jejich láska byla jako z filmu a jeho milá odešla zcela bezdůvodně. Jednoho dne, jakoby se prý vypařila.

Podle serveru Topky.sk si muž našel novou ženu, ale nyní zjistil, proč jeho bývalá přítelkyně zmizela. Mladík píše: "S přítelkyní jsem byl šest let, milovala mě tak, jako nikdo na světě, dala by mi první a poslední a také já jí."

Jenže před půl rokem se s ním tato milovaná rozešla. Celou dobu přemýšlel, kde udělal chybu a co se vlastně stalo, že ho z ničeho nic opustila. Snažil se ji kontaktovat, aby zjistil důvod, ale ona neodpovídala.

Až teď mladík zjistil důvod jejího odchodu. "Teď s odstupem času jsem se dozvěděl, že je vážně nemocná, a to byl důvod, proč se semnou rozešla, nechtěla mě trápit," napsal šokovaný Slovák do svého přiznání na sociální síti.

Muž na Facebooku teď prosí o rozumnou radu. Neví, co má dělat. Jeho přítelkyně ho tolik milovala, že ho chtěla ušetřit trápení. Jeho příspěvek pokračoval: "Bývalou přítelkyni stále miluji, ale teď v tom mám chaos. Co dělat?" Jeho příspěvek si vyžádal velkou pozornost a mnoho lidí mu vyjádřilo sovu podporu.

VÁŠ PŘÍBĚH: Rozešla jsem se s přítelem. A on se složil
DESET signálů, že manžel chce ROZVOD

Autor: mk

Diskuze