Dara Rolins a Rytmus - 1
Zdroj: Profimedia
Gratulujeme!

Rytmus slaví narozeniny: Jaký dárek mu dala Dara Rolins? To neuhodnete!

3. 1. 2018

Rytmus dnes slaví narozeniny. Dara Rolins (45) exkluzivně pro Prásk! prozradila, jak je společně oslaví. Řekla také, jaký od ní Rytmus dostal dárek.

5 fotek
atrik Rytmus Vrbovský má dnes 41. narozeniny. S se svojí milovanou Darou Rolins ale slavit původně neměl. "Ani jeho ani moje narozky tento rok neslavíme společně, protože jsme pracovně byli úplně jinde. Patrik na moje narozeniny zkoušel se synchroňákem, protože měl velkej koncert a já jsem měla včera s Laurou odletět na Bali," řekla Prásku! zpěvačka.

"Byli jsme domluvení, že jeho narozeniny s námi příští týden oslaví na Bali všichni společně, až za námi Patrik příští týden přiletí. Jelikož osud tomu chtěl nebo nechtěl a všechno je trochu jinak a kvůli pasu odlétáme až v pátek, protože jsme měli nějaké starosti, tak dneska ty narozeniny nakonec spolu oslavíme," prozradila Dara Rolins.

Jak se říká, všechno zlé je pro něco dobré. I když se jí kvůli nešťastnému nedorozumění nepodařilo odletět na Bali v den, kdy plánovala, alespoň nakonec oslaví narozeniny s Patrikem v den, na který připadly.

A co Dara Rytmusovi dala k narozeninám za dárek? Prozradila, že mu ho dala už k Vánocům, právě proto, že měla být s dcerou na Bali. Obdarovala ho lístky na koncert jejich oblíbeného interpreta. "Na jeho koncert letíme do Německa v březnu," svěřila se. "Ale tím, že jsme nakonec tady, tak já budu muset dneska ještě něco uvařit. Ale jelikož máme oba ještě rýmu, tak nikam ven nebudeme vyráže. Uděláme si to hezký doma., nebo já nevím.," dodala.

Autor: mk

Diskuze