Reklama
Reklama
Macura, Rychtář a Bartošová - HP
Zdroj: isifa.com
tohle ještě neviděli ani tam...

RVAČKA V BOHNICÍCH, KDE DRŽÍ IVETU: Rychtář se pobil s Macurou, přijela policie!

Aktualizováno 27.7. 2013 13:42

Před pražskou psychiatrickou léčebnou v Bohnicích došlo ke rvačce Josefa Rychtáře a Zdeňka Macury! Macura kolem léčebny kroužil, aby mohl navštívit Ivetu Bartošovou, a Pepovi se to nelíbilo...

Když jsme v poledne psali, že kolem pražské bohnické léčebny, kde je od čtvrtečního odpoledne hospitalizována Iveta Bartošová kvůli protialkoholní léčbě, krouží Zdeněk Macura, ani jsme netušili, jak rychlý to vezme vývoj.

Rychtář totiž Macuru v Bohnicích načapal, a ruply mu nervy. Incident okamžitě popsal samotný Macura, který na Rychtáře zavolal policii. "U chodníku zastavilo auto, z něj vyskočil Rychtář a začal mě mlátit. Utočil hlavně na hlavu, dal mi šest ran, byl agresivní. Udělal mi i modřinu," žaluje Macura, který ukazuje i odřeninu na levé paži.

Svědkem napadení byl jednak Rychtářův syn Honza, který tátu právě vezl za Ivetou, a také lidé z protějších domů, které povyk přiměl vyhlédnout z oken. Ti potvrzují, že agresivnější byl skutečně právě Pepa. "Už vím, jak Ivetu bije, že to na ní není vidět. Má takovou zvláštní techniku, trefuje se do vlasů. Někdo s tím musí něco dělat," stěžuje si Macura.

Nakonec prý Rychtář opět nasedl do auta k synovi a odjel. Macura si zavolal policii, nechal se úředně ověřit a společně teď s policisty po Rychtářovi v areálu Bohnic pátrá, navíc se chce nechat ošetřit.

PODROBNOSTI PŘIPRAVUJEME

TROSKA BARTOŠOVÁ: Jak jí můžou pomoci v Bohnicích?
Alkohol škodí tvé dietě
TEST: Nejsi závislá na alkoholu?
Případ Bartošová ve Speciálu Nočních Televizních novin: Macura a Rychtář v přímé konfrontaci!
IVETU BARTOŠOVOU odvezli do Bohnic. Co s ní bude dál? Hádejte
!
KAUZA BARTOŠOVÁ je špičkou ledovce. Znáte příběh Moniky Plocové?
Selena Gomez namol a v náruči Justinova kamaráda! No tohle!
Bartošová: MLÁTÍ MĚ! Proč ženy neodejdou, i když jim jde o život?

Autor: mac

Diskuze

Reklama
Reklama