Dominika Myslivcová - 6
Zdroj: Archiv Dominiky Myslivcové/ Instagram
Až na kraj světa

´Růžovka´ Dominika Myslivcová utekla před výpraskem! Podívejte se, kde si válí sexy prdelku

28. 3. 2016

Velikonoce jsou pro každou ženu asi i svátky mučení, protože nemilosrdní koledníci dokážou šupat s pomlázkou jako o život. Před bolestí utekla kráska Dominika Myslivcová, a ne zrovna za luka a háje.

9 fotek
Jako své bezpečné útočiště si Dominika zvolila orientální Abu Dhabi, takže se dá říct, že utekla opravdu dostatečně daleko od českých koledníků, kteří si na ni chystali pomlázky. „Velikonoce nám klepou na dveře. Kdo se těší na výprask? Já jsem v klidu. Jako každý rok jsem se totiž schovala mimo Českou republiku, ať se tomu vyhnu,“ vzkázala pohledná blondýnka.

A proč si nevybrat zrovna ten nejluxusnější hotel, že? Dominika se ubytovala v Emirate Palace, kde za jednu noc "vysolíte" pořádný balík. Dalo by se říct, že blondýnka rok od roku zvyšuje svoje nároky a je ochotna utrácet nemalé peníze.

A tak si říkáme, kam se asi vydá příští rok. Možností je opravdu hodně, jen bychom si přáli znát tu studnu, kde Dominika čerpá korunky. Nebo že by měla oslíčka jako v pohádce Obušku z pytle ven? Pak bychom to chápali...

Chceš plnější výstřih za 5 minut? Zkus prsní make-up
Dominika Myslivcová: Růžová už je mou součástí
Růžová bude barvou jara! Jak ji nejlépe nosit?

Autor: lor

Diskuze