Dominika Myslivcová - 1
Zdroj: oficiální zdroj
Jen růžová to může být!

RŮŽOVÁ PARTY: Politická kandidátka 'Pinkslivcová' slaví narozeniny. Tušíte, kolik je extravagantní krásce let?

8. 9. 2016

Dominika Myslivcová je mladá, krásná a úspěšná a hlavně ráda středem pozornosti. Tahle budoucí politická hvězda oslavila narozeniny ve velkém růžovém stylu!

10 fotek
Právě včera oslavila dvaadvacáté narozeniny a je pravda, že na svůj věk už toho dokázala celkem dost. Její příspěvky na youtube čtou miliony lidí, na sociálních sítích má statisíce fanoušků. Má za sebou hit BEZ TEBE, nedávno vydala protestsong Změnu tu my nechcem a vstoupila do politiky jako kandidátka hnutí Úsvit v Moravskoslezském kraji.

Dominika od rána dostávala spoustu dárků a přijímala mnoho blahopřání i na svých profilech na facebooku a instagramu. „Ani jsem nevěděla, že u nás existuje tolik společností, které doručují balíky. Všem moc děkuji, že si na mě vzpomněli, bylo to vážně úžasné. Dostala jsem toho fakt hodně. Třeba 220 růží, ty jsem skoro ani neunesla, nebo dort ve tvaru kabelky Louis Vuitton. No, a večer jsem se pak koupala ve vaně plné šampaňského.”

Čeho by chtěla Dominika dosáhnout do dalších narozenin?
 „Dostat se do parlamentu za růžovou stranu. Vůbec by bylo fajn, kdyby se celý svět, nebo alespoň naše republika, stala růžovější. Potřebujeme to,” řekla s vážnou tváří Dominika.

A jak si sebe představuje Dominika ve 44 letech? „Vizuálně úplně stejně, protože růžové blondýnky nestárnou. A jinak? Kdo ví, třeba se budu zrovna stěhovat na Pražský hrad, ” nevtipkovala růžová hvězdička!
 

Autor: bin

Diskuze