Gabriela Dvořáková a Václav Noid Bárta - 1
Zdroj: Profimedia
Na ostří nože

ROZVODOVÁ VÁLKA: Vašek Noid Bárta zavolal na Gábinu policii! Došla mu trpělivost

10. 8. 2017

Manželství Václava Noida Bárty (36) a jeho manželky Gábiny Dvořákové-Bártové (28) je už několik měsíců v troskách a řeší se rozvod. Nic ale neprobíhá v klidu a Vašek dokonce musí volat policii...

6 fotek
Vaška Noida Bártu čeká drsný rozvod se zatím ještě manželkou Gábinou Dvořákovou. A jak to tak vypadá, rozvodové řízení rozhodně nebude procházka růžovým sadem. Už teď totiž na sebe manželé volají policii!

Podle informací deníku Aha! musel Václav Noid Bárta volat policii, a to z toho důvodu, aby se dovolal práva vídat svou dcerku Terezku (2). Fotografii policejního auta před domem zaslal čtenář deníku Aha! Gábina Noidovi údajně opět nedovolila si dceru v domě ve Strakonicích vyzvednout, a tak mu nezbylo nic jiného, než zavolat muže zákona.

Noid podle všeho svou dceru neviděl už celý měsíc, i když jim odbor péče o děti stanovil, kdy si mají manželé dceru předávat. „Nebudu řešit spor o dítě přes média. Na druhou stranu jsem rád, že i jejich sousedé vidí, že není v pořádku, abych se nemohl stýkat s dcerou. Nejsem jediný chlap, co po něm chce manželka výživné na sebe a na dítě, přitom mu brání s dítětem být. Ještě stále věřím sociálce. Víc to komentovat nebudu,“ potvrdil deníku Aha! samotný Noid.

Autor: niž

Diskuze