Monika Koblížková a Leoš Mareš - 1
Zdroj: Profimedia
Přiletí čáp?

Může něco ohrozit vztah Leoše Mareše a jeho Moniky? Na jednom se musí shodnout, jinak bude zle!

6. 8. 2017

Oblíbený moderátor Leoš Mareš (41) a módní redaktorka Monika Koblížková (36) tvoří pár už přes dva roky. Leoš, který se do nedávna zdržoval rozvodu s bývalou manželkou Monikou Marešovou (42) kvůli údajnému složitému papírování, je nyní jako zázrakem najednou rozvedený. Bude dalším krokem miminko?

8 fotek
Ona vedle něj dospěla, on se díky ní začal krotit. Oba partneři spolu urazili už nějaký kus cesty a navzájem vědí, co od sebe chtějí. Sexy brunetka však tvrdí, že jejím cílem rozhodně nebylo Mareše měnit. „Jen mu říkám svůj názor, ať se mu to líbí nebo ne. A je na něm, co si z toho vezme. Myslím si, že nemůžete nikoho změnit, pokud on sám opravdu nechce,“ svěřila se Monika v časopise Svět ženy.

Začátky nebyly tak růžové, jak si většina lidí myslí. „Každý mě považoval za další Marešovu milenku. To byla věc, která byla hodně nepříjemná. Dokonce si hodně lidí myslelo, že přestanu pracovat. Měla jsem strach, abych neztratila samu sebe,“ dodala.

Monice se ale vyplatilo přečkat určitá úskalí a vydržet tlak, pod kterým pár často je. „Říkám si, že i kdyby to mělo zítra skončit, vztah s ním pro mě znamenal neuvěřitelný přínos. A teď nemluvím o akcích a o tom, co jsem od něj dostala nebo nedostala, ale kam mě dokázal posunout jako člověka a ženskou,“ tvrdí zamilovaná Monika. Zdá se, že si jsou oba navzájem přínosem. Mareš začal po jejím boku hodně cvičit a méně pařit.

Otázkou stále zůstává miminko. Přeci jen Monice bude za pár let už čtyřicet. „Nejradši bych to vůbec neřešila, ale otázku, kdy budeme mít s Leošem miminko, dostávám dennodenně. Samozřejmě, že nechci umřít jako bezdětná,“ přiznala redaktorka. „Na druhou stranu jsem nikdy nebyla holka, co od osmnácti touží mít dítě, nikdy jsem se nerozplývala a neskláněla se nad kočárkem. Ale upřímně, je mi šestatřicet a mám vedle sebe chlapa, kterého miluju. Uvidíme, co bude,“ uzavřela intimní téma Monika.

Leošovi ani Monice už nic nebrání v tom, aby zapracovali na děťátku. Leoš má z prvního manželství dva kluky. Třeba to tentokrát bude ta vytoužená holčička.

Autor: veh

Diskuze