Reklama
Reklama
Sonogram - 4
Zdroj: YouTube.com
Narození i pohřeb

NENÍ V LŮNĚ SAMO! Dojemný ultrazvuk ukazuje umírající dvojče, jak drží za ruku svou sestru

19. 2. 2016

Jedna z nejhorších zpráv, jakou žena ve svém životě může dostat, je, že dítě, které v ní roste, se narodí mrtvé. Tuto matku utěšuje jen fakt, že umírající děťátko není v jejím lůně samo...

Ian a Brittani McIntire už spolu mají dvě dcery a neplánovali další potomky. O to překvapenější byli, když zjistili, že je Brittani opět těhotná. A to ne s jedním, ale hned dvěma dětmi. Záhy po radostné zprávě ale přišla studená sprcha, jedno z dětí je výrazně větší než druhé, které se nevyvíjí zcela jak má.

Holčička, kterou pojmenovali Madilyn je v pořádku, ale její dvojče, chlapec Mason, trpí celou řadou vývojových vad a jeho šance na přežití jsou prakticky nulové. Má velkou díru ve spodní části srdce a nedovyvinutý mozek. I kdyby přežil až do porodu, během něj zemře.

Na stránce Gofundme, kam se mohou posílat peněžní příspěvky pro rodinu, McIntirovi píší:„Máme zlomené srdce a smíšené emoce. Připravujeme se na vítání naší malé holčičky a pohřeb našeho chlapečka.“ Přesto však nábožensky založená rodina doufá v zázrak, který by jim dovolil odvést si z nemocnice obě děti.

Brittani se však utěšuje tím, že Mason má vedle sebe svoji sestřičku, která se o něj stará. Na snímku z ultrazvuku, který zveřejnili, to vypadá, jako by Masona držela za ruku, aby se nebál. Ačkoliv svého jediného syna nikdy nepoznají, navždy budou mít toto dojemné gesto zachycené na snímku.

Autor: mkr

Diskuze

Reklama
Reklama