Sonogram - 4
Zdroj: YouTube.com
Narození i pohřeb

NENÍ V LŮNĚ SAMO! Dojemný ultrazvuk ukazuje umírající dvojče, jak drží za ruku svou sestru

19. 2. 2016

Jedna z nejhorších zpráv, jakou žena ve svém životě může dostat, je, že dítě, které v ní roste, se narodí mrtvé. Tuto matku utěšuje jen fakt, že umírající děťátko není v jejím lůně samo...

Ian a Brittani McIntire už spolu mají dvě dcery a neplánovali další potomky. O to překvapenější byli, když zjistili, že je Brittani opět těhotná. A to ne s jedním, ale hned dvěma dětmi. Záhy po radostné zprávě ale přišla studená sprcha, jedno z dětí je výrazně větší než druhé, které se nevyvíjí zcela jak má.

Holčička, kterou pojmenovali Madilyn je v pořádku, ale její dvojče, chlapec Mason, trpí celou řadou vývojových vad a jeho šance na přežití jsou prakticky nulové. Má velkou díru ve spodní části srdce a nedovyvinutý mozek. I kdyby přežil až do porodu, během něj zemře.

Na stránce Gofundme, kam se mohou posílat peněžní příspěvky pro rodinu, McIntirovi píší:„Máme zlomené srdce a smíšené emoce. Připravujeme se na vítání naší malé holčičky a pohřeb našeho chlapečka.“ Přesto však nábožensky založená rodina doufá v zázrak, který by jim dovolil odvést si z nemocnice obě děti.

Brittani se však utěšuje tím, že Mason má vedle sebe svoji sestřičku, která se o něj stará. Na snímku z ultrazvuku, který zveřejnili, to vypadá, jako by Masona držela za ruku, aby se nebál. Ačkoliv svého jediného syna nikdy nepoznají, navždy budou mít toto dojemné gesto zachycené na snímku.

Aplikace tn.cz
Autor: mkr

Diskuze