Miloš Brt - 1
Zdroj: Instagram
Rozhovor s robinsonem

EXKLUZIVNĚ: Miloš z Robinsonova ostrova si postěžoval na Radovana! V čem ho tak zklamal?

11. 4. 2017

Miloš Brt (23) patřil od začátku reality show k těm nejvíc sexy krasavcům. Má skoro dva metry, snědou pleť a uhrančivý pohled.

9 fotek
Byl pro vás moderátor Ondřej Novotný oporou? Vytvořil se za tu dobu mezi vámi nějaký vztah?

Když jsem jel na ostrov, tak jsem se strašně bál toho, jakého moderátora pro tuhle soutěž vybrali. Mně jako fanouškovi na tomhle totiž opravdu hodně záleží. Tenhle dvoumetrový chlap se mi hned v první chvíli zalíbil a opravdu mi do té hry sedl. Umím si představit málokoho jiného z České republiky, kdo by se toho ujal lépe. Navíc se postupem času skutečně zlepšoval i jako moderátor. Dělal něco takového poprvé. Postupem času ale byl úplně skvělý. Jestli budou i další série, tak by se toho měl znovu chopit on. Sedli jsme si i jako kamarádi. Na ostrově byl nám všem obrovskou psychickou oporou. Při hrách nás podporoval a na kmenové radě jsme z něj měly naopak velký respekt.

Vídáš se s někým i po vyřazení ze soutěže?

Natáčíme Jak to vidí Robinsoni, to je pořad, který jde po odvysílání každého dílu Robinsonova ostrova na Nova plus. Takže se vídám s Martinem, Markem, Kubou, Kačkou, Bárou, Zdeňkem… Se Zdeňkem teď plánujeme velké věci. S Markem si také hodně rozumím. Plánujeme spolu, že ho naučím trochu cvičit a většině kluků z ostrova jsem dokonce sestavoval jídelníček.

Autor: mic

Diskuze