Ivana Jirešová
Smutné chvíle

ROZCHOD: Ivaně Jirešové vztah s přítelem nevyšel! Prozradila, proč se rozešli

18. 1. 2017

Herečka Ivana Jirešová (39), kterou diváci znají nejen z Ordinace v růžové zahradě 2, ale také z úspěšné show Tvoje tvář má známý hlas, neprožívá zrovna nejšťastnější období. Rozešla se totiž se svým přítelem Štěpánem. Co za tím stálo?

Ivana Jirešová se s přítelem rozešla už před pár měsíci, ale „do světa“ zprávu vypustila teprve teď. Na vině rozchodu je čas, kterého má vytížená herečka jako šafránu. Více času totiž poslední měsíce trávila v práci než doma, což je vzhledem k jejímu povolání pochopitelné. Jenže ne každý partner to snese.

„Bylo to opravdu vysilující. V jeden moment jsem dospěla do bodu, kdy jsem stála před rozhodnutím, jak rozdělit volný čas. Jestli ho věnovat dceři Sofince (12), nebo příteli Štěpánovi,“ prozradila Blesku herečka a doplnila: „Asi jako u většiny matek, je u mě dcera na prvním místě. Je ve věku, kdy potřebuje mou plnou pozornost. Bylo by nefér dělit ji mezi někoho dalšího, když už tak je to s časem bídné.“

S přítelem Štěpánem tvořila herečka pár necelý rok. Rozešli se však v klidu a zůstali přáteli. „Beru to tak, že momentálně jsem svázána se svou prací, kterou miluji,“ vysvětlila Blesku Jirešová. Držíme palce, ať je brzy šťastná i v osobním životě.

ČTĚTE TAKÉ:

HEKÁNÍ A DIVOKÝ SMÍCH: Jak se v Ordinaci natáčí porod? Roztažené nohy Ivany Jirešové pobaví i vás!

Autor: niž

Diskuze