Vicky Smith - 1
Zdroj: facebook.com
Šílené rozhodnutí

Romantická dovolená se změnila v noční můru. Viktorie († 25) se už domů nevrátila!

13. 10. 2017

Pár se rozhodl strávit společně romantickou dovolenou na ostrově Tenerife. Příjemné chvilky ve dvou se ale náhle změnily v noční můru. Vicky se rozhodla, že se domů už nevrátí! Co se stalo?

6 fotek
Krásná mladá lékárnice Vicky († 25) z britského Prestonu a její partner Mattom Arkwrightom (31) spolu měli krásný vztah plný lásky. Chystali se dokonce koupit dům. Vicky však neustále něco trápilo a měla pocity úzkosti. Moc jí ani nepřidal fakt, že musela prodat svého koně, kterého nadevše milovala a trávila s ním hodně času v přírodě. Další změna nastala pro Vicky ve chvíli, kdy nastoupila do nové práce.

Těžko říct, zda právě tolik změn najednou přimělo mladou ženu k tomu, aby udělala takto zásadní rozhodnutí ve svém životě. Z vyšetřování celého incidentu vyplynulo, že Vicky trpěla dlouhodobě depresemi a brala dokonce i antidepresiva! Největší šok pro celou rodinu nastal ve chvíli, kdy se z dovolené se svým přítelem už nevrátila.

"Vicky byla společenská osoba, vždy měla rodinu a přátelé. Krátce před odchodem jsme byli s přáteli a ona byla hlasitá a středem pozornosti, ale chvílemi byla i tichá a uzavřená. Měli jsme soukromý rozhovor a ona říkala, že cítí jako by měla celý svět na ramenou," řekl o Vickyiných problémech pro The Sun její přítel Matt.

"Byla tichá a řekla mi, že chce sedět u bazénu a číst si. Ptal jsem se jí, jestli chce zajít na večeři a ona to odmítla. Řekla mi, abych šel bez ní," popisuje poslední společné chvíle Matt, který po příchodu z večeře zpátky na pokoj našel svou přítelkyni oběšenou! Z této události se psychicky sesypal a nyní je v péči psychologů. Proč Vicky spáchala sebevraždu zůstane už navždy záhadou.

Autor: veh

Diskuze