Roman Štabrňák - 1
Zdroj: TV Nova / Facebook
Jen tak tak...

Roman Štabrňák na rodinné dovolené: Od nebezpečí ho s dcerou dělilo pár centimetrů!

5. 3. 2018

Jestli někdo v posledních týdnech zažil teplotní šok, pak jednoznačně Roman Štabrňák. V únoru totiž sbalil rodinu a vyrazil na Maledivy. Návrat do třeskutých mrazů musel pěkně bolet, zážitky si ale přivezl neopakovatelné. Obzvlášť jeden z mysli už zřejmě do konce života nevymaže…

5 fotek
Natáčení Ordinace, zkoušky v divadle, premiéry, takřka každý večer na prknech nebo na firemních večírcích s kouzelnickými čísly. Není divu, že si herec, kterého znáte jako zdravotního bratra Vilíka Broučka z kamenické chirurgie, naordinoval pořádný odpočinek v Indickém oceánu. “Byla to jednoznačně odpočinková dovolená s poznáváním podmořského světa,” vzpomíná na dva týdny v ráji Roman Štabrňák. Společnost mu dělala nejen manželka Alena a dcera Adélka, ale i přátelé.

Část dovolené strávil Roman Štabrňák šnorchlováním, do kterého zapojil i svoji šestiletou dceru. A to mu také přineslo zážitek, na který zřejmě do konce života ne-zpomene. “Při šnorchlování s dcerou kolem nás na dosah ruky proplul dvoumetrový žralok,” vypráví herec, “v tu chvíli si člověk uvědomí, že je někde na návštěvě! Jak mám podmořský svět a vodu vůbec rád, mám z ní velký respekt,” dodává s pokorou.

A jaké dárky si z cest Štabrňákovi přivezli? “Pro nás byl dárek už jenom to, že jsme byli s rodinou všichni spolu. Z cest si vozíme hlavně vzpomínky a fotky. A malá vždy koupí babičce magnet s konkrétním místem,” vypočítává a prozradil ještě jedno rodinné pravidlo. A sice, kdo u nich doma rozhoduje o tom, kam se vyrazí na dovolenou. “Já samozřejmě,” směje se, “ale mám to výborně zařízené. Já to jenom vymyslím a na plánování mám skvělou známou, která mi zájezdy a vše okolo zajistí, takže to pro mě rozhodně není žádná oběť,” přiznává.

V létě ale Romana Štabrňáka klidně potkáte třeba někde u vás. Během letních mě-síců totiž s rodinou cestuje hlavně po Česku. “Vždyť je tu nádherně!”
 

Autor: bin

Diskuze