Karel Gott a Dominika Gottová - 1
Zdroj: Profimedia
Usmíření se nekoná

RODINNÉ DRAMA: Karel Gott prožívá muka kvůli dceři Dominice! Takové trápení si Slavík nezaslouží

3. 5. 2017

Neshody v rodině dokážou člověka někdy pořádně potrápit. Takovému trápení se nevyhnul ani zpěvák Karel Gott (77). Mezi ním a jeho dcerou Dominikou (43) to pořádně skřípe a vypadá to, že usmíření je v nedohlednu.

4 fotky
Už přes rok je komunikace mezi zpěvákem Karlem Gottem a jeho nejstarší dcerou Dominikou na bodě mrazu. Jejich vztahy ochladly poté, co se Dominika dozvěděla o tom, že chce její otec přepsat všechen svůj majetek na manželku Ivanu Gottovou (44). „Měli se v nemocnici pohádat kvůli tomu, že se Karel rozhodl přepsat všechen majetek na manželku. A od té doby se to vleče,“ svěřil se deníku Aha! zdroj z blízkého Karlova okolí.

Tato nepříjemná situace musí Mistra určitě velmi trápit. Přeci jen už není nejmladší, a tak si určitě z celého srdce přeje, aby měl své nejbližší co nejčastěji u sebe. Podle všeho však Karel na usmíření s dcerou Dominikou čeká marně. „Na tátův koncert do Prahy nepřijedu, mám spoustu pracovních povinností ve Finsku,“ vyjádřila se Dominika k dlouho očekávanému koncertu, který se bude konat 31. května v Divadle Hybernia.

I sám Mistr navíc přiznal, že poté co se jeho nejstarší dcera odstěhovala do Finska, spolu komunikují velmi málo. Přitom to byl právě Gott, kdo Dominice pomohl ve všech směrech, když byla nucena utéct od svého psychicky nemocného manžela. Další příležitost se s tátou usmířit bude mít Dominika v červenci, kdy bude Karel Gott slavit narozeniny. Snad tedy hodí Dominika všechny hádky kvůli majetku za hlavu. Mohlo by jí to totiž jednou velmi mrzet.

KAREL GOTT: Fanoušci jsou lepší než všechny vitaminy dohromady!
KAREL GOTT: Rád podnikám výlety mimo svá teritoria ROZHOVOR

Autor: mic

Diskuze