Agáta Prachařová - 1
Zdroj: Instagram / Facebook.com
Válka rodin

Rodina Prachařů oslavovala bez Agáty: Ji jsme nepozvali! Agáta hned vrátila úder

19. 4. 2017

I když se zdálo, že je vztah Agáty Prachařové (31) a manžela Jakuba Prachaře (33) po její údajné nevěře zase v pořádku a dvojice se usmířila, všechno není tak růžové, jak se zdá. Rodina Prachařů totiž Agátě neodpustila a nemůže jí přijít na jméno.

5 fotek
„Ano, občas jsou situace na ho*no, občas uděláte věci na ho*no, ale důležité je říct si, proč a jak... Prostě všechno,“ uvedla pro Blesk.cz o víkendu modelka. „A třeba pokud si obě strany vše uvědomí, mohou se vracet zase zpět letadlem s klukem/manželem a zažívat to, co vám všichni můžou jen závidět. Není to bezhlavá zamilovanost, je to porozumění,“ dodala Agáta.

Ano, ještě takhle mluvila o víkendu a všichni se radovali, že tahle eskapáda přeci jen nabrala dobrého konce a Agátina nevěra byla zapomenuta. Jenže úplný happy end se nekoná. Rodina Jakuba Prachaře Agátu zavrhla a její přešlap jí jen tak neodpustí.

Jakubova sestra Mariana o Velikonocích slavila své 23. narozeniny v luxusní pražské restauraci. Pozvala celou rodinu kromě Agáty. A na sociálních sítích se do sebe holky hned pustily! Když se jedna uživatelka ptala, proč na fotce Mariany s rodinkou není Agáta, Mariana napsala drsnou odpověď: „Ta nebyla pozvaná.“

Agáta se samozřejmě rozhodla, že to jen tak nenechá. Pár hodin poté zveřejnila na Instagramu fotografii syna Kryšpína s pomlázkou, ke které napsala: „Moje rodina je lepší, než ta tvoje.“ Jak je vidět, situace mezi oběma rodinami je stále velmi vyostřená a jen čas ukáže, jestli se přes všechny problémy dokážou obě strany přenést.

David Prachař: Proč jsem se stal hercem? ROZHOVOR
Má dcera Batulkové a Prachaře nového přítele?

Autor: niž

Diskuze