Policie - 2
Zdroj: Profimedia
Krkavčí rodiče

Rodiče odjeli pryč a nechali 9měsíční miminko doma! Soused slyšel ráno pláč, a tak zavolal policii

11. 9. 2017

Pár ze slovenské obce Okoličná na Ostrově se rozhodl, že půjde nakupovat. Na tom by nebylo nic zvláštního, kdyby přitom nenechal svou devítiměsíční dcerku doma. Co se stalo?

Tento případ, který se odehrál v úterý ráno na Slovensku, je pro většinu lidí naprosto nepochopitelný. Radovan (28) s Vanessou (20) vyrazili vesele na nákupy a devítiměsíční holčičku Lenku nechali mezitím doma.

Naštěstí pohotový soused uslyšel holčičky pláč, a tak zavolal na policii. Domníval se totiž, že musí být miminko doma samotné, protože křik vůbec neustával. A to měl tedy pravdu! Policisté se po příjezdu dostali do bytu a nemohli uvěřit, že je dítě doma opravdu samo.

Policisté zavolali záchrannou službu. Holčičce se naštěstí nic vážného nestalo, ale byla dehydrovaná. Policisté i záchranáři se tak domnívají, že bylo dítě doma samo přes celou noc. Miminko bylo převezeno do nemocnice a následně do dětského domova. Sousedé vypověděli, že rodiče dítěte měli být přes noc v Bratislavě. „Je mi velmi líto, co se stalo. Vnučku si chci vzít do opatrovnictví,“ sdělila Novému Času babička miminka Katarína (56). Policie nyní případ vyšetřuje jako zločin odložení dítěte. Pár by si tak mohl odsedět dva až šest let za mřížemi.

4 zásadní chyby, které děláte při výchově dětí zřejmě i vy
VÁŠ PŘÍBĚH: Kamarád nezvládá výchovu syna

Autor: niž

Diskuze