Menghan Sun
Zdroj: Profimedia
Že jí není hanba

Rodiče měli nemocné miminko. Když lékaři chtěli peníze za léčbu, neuvěříte, jak krutě matka reagovala!

4. 8. 2017

Osmiměsíční holčička bojovala o život a jediné, co jí dávalo naději přežít, byla nákladná operace. Reakce matky, když se to dozvěděla, je ale opravdu nevídaná...

Meghan Sun z Číny trpěla od narození tzv. biliární atrézií, což je velmi vážný záněť postihující žlučové cesty, který se vyskytuje zpravidla u novorozenců. V důsledku nemoci mohou pacientovi selhat i játra, což způsobuje následnou smrt. Když se o diagnóze holčičky dozvěděli rodiče, opustili ji.

Předtím ale, než ji nechali na pospas osudu, pronesla matka naprosto nelidskou větu. Podle deníku Daily Mail lékařům řekla „že se raději pokusí o další dítě, než by plýtvala penězi na záchranu Meghan bez jejího jistého uzdravení.“ Holčička je nyní v rukou náhradních postarších rodičů, kteří ji jsou ochotni zaplatit drahou léčbu.

Od té doby holčička podstoupila už šest operací, které všechny zafinancovali noví rodiče. Sice je to stálo takřka všechny jejich životní úspory, ale ani jeden nelituje jediného haléře, kterého do života dítěte investovali. Tady je vidět, že i zdánlivě smutný případ může mít veselý konec... Snad vše dobře dopadne.

Autor: bin

Diskuze