Petra Palusková
Zdroj: Instagram
Srdce na správném místě

Robinsonka Petra prožívá kvůli vážné nemoci velkou bolest! Její vzkaz dojal tisíce lidí

12. 4. 2017

Na Filipínách působí Petra velmi bezstarostným dojmem. Nyní však prožívá ve svém životě velkou bolest, která souvisí s vážnou nemocí. Svým dojemným vzkazem dojala tisíce lidí. Tohle je opravdu bolestivé…

Petra na Robinsonově ostrově působí velmi bezstarostným dojmem a mohlo by se zdát, že tuhle krásku, která si svou upřímností získala mnoho diváků, nic jen tak nerozhází. Nyní však Petra ve svém životě prožívá něco, co musí zamávat prostě s každým. Na svém Instagramu se Péťa svěřila, že je její milovaná babička vážně nemocná.

Oblíbená Robinsonka na sociální zveřejnila fotografii, na které se s babičkou drží za ruce a připojila vzkaz, ze kterého mrazí v zádech. Péťa v něm vzpomíná na dětství strávené s babičkou a apeluje na své fanoušky, aby si užívali přítomnosti a vážili si svých nejbližších, protože nevíme, kdy jsme s nimi naposledy.

Nutno podotknout, že ať už Petru vnímá v drsné reality show Robinsonův ostrov kdokoliv jakkoliv, tak tento její dojemný vzkaz má opravdovou hloubku. Krásku si spousta lidí oblíbila právě kvůli její upřímnosti, otevřenosti a milé povaze. Také její vzkaz na Instagramu se setkal s velmi pozitivními ohlasy od lidí. A co vy, také jste si Petru v oblíbené reality show zamilovali?

ČTĚTE TAKÉ:

"Bylo to k zblití!" pustil se Martin do Niky. Čím ho kráska vytočila?

Autor: mic

Diskuze