Nikola Donéová
Zdroj: Instagram
Opravdu lákavé

Robinsonka Nika nabízí na sociální síti své služby: Tušíte, co dělá?

24. 6. 2017

Nikola Donéová se sice vítězkou první řady Robinsonova ostrova nestala, ale i přesto patří k těm, o které je stále nejvíc od finále slyšet. Nika totiž denně komunikuje se svými fanoušky a teď dokonce přišla s lákavou nabídkou!

8 fotek
Od skončení první řady reality show Robinsonův ostrov uplynuly skoro dva měsíce, a tak je zajímavé sledovat, jakým směrem se ubraly životní cesty jednotlivých soutěžících. Mezi nejkontroverznější postavy celé reality show patřila Petra Palusková (25) a Nikola Donéová (29).

Krásky s krátkým sestřihem se ale neměly příliš v lásce. A zatímco si Petra po skončení vlastního internetového pořadu Udělej si s Petrou dál tvoří ve svém malém bytě a ateliéru v jednom, to Nika o sobě dává vědět podstatně víc,

Nika je velmi sdílná a fanouškům dává vědět téměř o každém svém kroku. Kdo ji sleduje, proto ví, že kráska tráví mnoho času se svým přítelem Petrem, na kterého také není vůbec špatný pohled a - že se věnuje modelingu. Podle všeho to ale vypadá, že se krásce po skončeni reality show nabídky příliš nehrnou. Na svém profilu zveřejnila v podstatě takový inzerát, ve kterém si hledá práci. Takže pokud máte zájem, i vy se můžete s Nikou podílet na nějakém zajímavém projektu. Stačí ji jen kontaktovat! Na nabídku bývalé Robinsonky se podívejte v galerii!

Autor: bin

Diskuze