Jarda Brtník a Bára Mudrochová - 1
Zdroj: TV Nova / Instagram
Rivalita se stupňuje

Robinson Jarda drsně útočí na modelku Báru! Natočil urážlivé VIDEO

16. 3. 2018

Na Robinsonově ostrově to mezi některými soutěžícími pořádně vře. Zvláště mezi Jardou a Bárou! Jejich spory zašly tak daleko, že Jarda o Báře vytvořil zesměšňující video. Co pro něj bylo pomyslnou třešničkou na dortu?

6 fotek
Šestadvacetiletá modelka Bára z Prahy je už delší dobu terčem kritiky ze strany ostatních členů kmene Manobo, především pánské části. Mají totiž pocit, že si Bára o sobě myslí, jak je dobrá a ve skutečnosti „skutek utek“. Také se kvůli tomu s ostatními v posledních dílech Robinsonova ostrova pořádně chytla!

Teď ala definitivně naštvala Jardu, když ho přestala sledovat na jeho Instagramu. V dnešní době je takové gesto pro mnohé velmi urážlivé, protože tím druhý obvykle dává najevo, že ho druhý nezajímá, ba jím dokonce opovrhuje. A tak se Jarda rozhodl Báru trochu zesměšnit. Pomocí mobilní aplikace nadaboval animované video, ve kterém figuruje postavička ztraceného mozku. A ten má být údajně Bářin. „Ahoj, já jsem mozek. Neviděli jste někdo Báru? Ona odletěla na Filipíny a mě tady zapomněla,“ dal Jarda jasně najevo, co si myslí o Bářině inteligenci.

Reakce sledujících na sebe nenechala dlouho čekat a mnozí se Báry zastávali. Jarda má ale jasno, a tak jedné fanynce situaci otevřeně vysvětlil. „Při jakémkoli slovním souboji Bára odchází nebo blokuje a maže příspěvky. Protože prostě argumentačně nestačí ani na děti prvního stupně ZŠ,“ rozohnil se na svém Instagramu. Bude na Jardovy příspěvky Bára reagovat? To ukáže až čas. Vy se ale teď můžete podívat na zmiňované video s mozkem! NAJDETE HO ZDE!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

TO JE POD PÁS: Dominik dá Báře nesplnitelný úkol! Co si od toho slibuje?

ODHALENÍ ze soukromí Robinsona Karla: Ukázal krásnou přítelkyni i čtyřměsíční dceru. FOTO

 

Autor: bin

Diskuze