Ordinace: Robert Jašków jako MUDr. Leoš Mára
Zdroj: Nova.cz
Pankáč

Robert Jašków se připravuje Tvojí tvář: Do ulic vyrazil s šíleným účesem! Poznali byste ho? FOTO

8. 8. 2018

Oblíbená zábavná show Tvoje tvář má známý hlas se už brzy vrátí na obrazovky televize Nova. Jedním z letošních účastníků bude také hvězda Ordinace, Robert Jašków. Ten už se v jednom z převleků předvedl na tiskové konferenci k podzimnímu programu TV Nova.

7 fotek
V již 5. řadě show Tvoje tvář má známý hlas, která se na obrazovky TV Nova vrací už v sobotu 1. září, se objeví řada známých tváří. Mezi nimi budou soutěžící Jitka Schneiderová, Michaela Badinková, Robert Jašków, Eva Burešová, Patrik Děrgel, Vojta Drahokoupil, vítězka SuperStar Tereza Mašková a Jan Révai.

Účastníci Tvojí táře se objevili také na úterní tiskové konferenci k podzimnímu programu TV Nova. Mezi všemi byl nepřehlédnutelný především představitel docenta Máry z Ordinace, Robert Jašków, který do centra Prahy až na samý vrchol Lucerny dorazil s šíleným "kohoutem" na hlavě.

Jaškówa zná většina diváků především ze záporných rolí, ve skutečnosti je herec ale pořádný vtipálek. Svůj smysl pro humor dokázal i tentokrát. V podivné paruce a slunečních brýlích rozdával úsměvy na všechny strany a byl samá legrace. Bylo vidět, že si svůj převlek užívá. V Tvojí tváře to bude zřejmě právě on, kdo převezme roli baviče, kterou měli v předchozích řadách například Petr Rychlý, Miroslav Etzler nebo Aleš Háma.

Autor: mk

Diskuze